Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 35 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 110V, 220240 |
| Power (W) | 11w, 140 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | Plastic, stainless steel |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | 11-14 m³ / min |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Wall Mounted |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | H218-6 |
| Function | LOW NOISE |
| Product name | Kitchen Range Hood |
| Color | Black |
| Material | Stainless steel |
| Installation | Wall Mounted |
| Air flow | 600m3/hr |
| Control | push-button control |
| Size | 600mm |
| Noise | 65DB |
| Keywords | Low noise |
| MOQ | 1 |
Instock
There are no reviews yet.