Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 60 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of production | Chinese mainland |
| Type of hood | family expenses |
| Key type | Touch-based |
| Control panel material | Tempered glass |
| Whether intelligence is supported | Not supported |
| body material | Stainless steel |
| Range hood hood installation location | Top suction type |
| Type of range hood | European style |
| Energy efficiency rating | Level |
| Smoke hood structure | Deep cover type |
Instock
There are no reviews yet.