Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Barcode | No |
| Warning | Not Eat |
| Gender | Unisex |
| Model Number | SDAST03 |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Dimensions | 16*16*15cm |
| Sports | RUGBY |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Plastic Type | PP |
Instock
There are no reviews yet.