Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 60 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Style | European Style |
| Type | Top Suction Type |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| gross weight | 14 |
| Range hood brand | SAST/SAST |
| Model | CXW-288-M8 |
| key type | push button |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| Types of range hoods | T-type machine |
| range hood exhaust volume | 20m³/min |
| net weight | 13 |
| Package size | 965*640*530mm |
| energy efficiency class | first level |
| place of origin | Chinese mainland |
| noise | 55dB(A) |
| Stacking layer limit | 2nd floor |
| size | 900/700*380*472mm |
| Control Panel Material | Tempered glass + stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.