Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 × 50 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 220V, 110 |
| Power (W) | 100w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| Brand Name | XMSJ, None |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | 11-14 m³ / min |
| Operating Language | English |
| Application | RV, Hotel, garage, Commercial, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Silk screen printing, Laser Printing |
| Type | Wall Mounted |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | BBI09.3 |
| Function | LOW NOISE |
| Product name | Built-in Canopy Hood |
| Control Design | Push Button |
| Installation | Wall mount |
| Exhaust Air Power | 350/750m³/h |
| Lighting | 2X1.5W LED lamp |
| Material | Stainless steel |
| Color | Painted Black, white, brown etc |
Instock
There are no reviews yet.