Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 50 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 180 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | aluminum, Stainless steel |
| Brand Name | OIMG, YIBO |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Application | Household |
| App-Controlled | NO |
| Type | Wall Mounted |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HA9002 |
| Function | LOW NOISE |
| Product name | Home Electric Range Hood |
| Material | Stainless Steel+tempered Glass |
| Color | Optional |
| Filter | Stainless Steel Baffle Filter |
| Switch | Touch Switch |
| Motor | Copper Motor |
| Installation | Wall-mouted |
| Chimney | 1x450mm SS Chimney |
| Light | 2*1.5W LED Lamp |
| Air flow | 850m3/hr |
Instock
There are no reviews yet.