Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 × 65 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 263 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | aluminum |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | None |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Application | Commercial, Household |
| App-Controlled | Yes |
| logo/pattern | other |
| Type | Under Cabinet |
| Place of Origin | China |
| Model Number | CXW-260-MJ01C |
Instock
There are no reviews yet.