Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 93 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | ≤ 40dB |
| Model Number | Chess and Card Room Smoke Exhaust Machine |
| Style | Side Suction |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Structure | Stair Type |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 220W |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Chess and Card Room Smoke Exhaust Machine |
| Model: | Chess and Card Room Smoke Exhaust Machine |
| Product power | 220W |
| Product power supply | 220V/50Hz |
| Air volume | 800-1200m3/H |
| Product numebr | JD1752B |
Instock
There are no reviews yet.