Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 49 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Body material | Tempered glass stainless steel |
| Frequency convertible or not | Yes |
| Range hood type | Top suction |
| Button type | Touch switch |
| Control Board material | Tempered glass |
| Maximum stacking layer | 4 layers |
| Air output of the range hood | 46 cubic meters/minute |
| voltage | 220V |
| power | 400W |
Instock
There are no reviews yet.