Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 45 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Type | Top Suction Type |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Structure | Flat Hood Type |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.