Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 36 cm |
| Noise | 41-50dB |
| Model Number | range hood |
| Style | Side Suction |
| Type | Wall Mounted |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 30W |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Mini range hood |
| Model | KKV-001 |
| Voltage | DC 5V 1.5A |
| Power cord | 1.8M |
| Speed | 3200RPM |
| Product number | GL0184A |
Instock
There are no reviews yet.