Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 108 × 60 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 230 |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement, repair service, Overseas Cal |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Application | Hotel, Commercial, Household, Kitchen Equipment |
| logo/pattern | Hot Stamping |
| Type | Wall Mounted |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | CXW-CG90 |
| Function | LOW NOISE |
| Product name | Stainless Range Hood |
| Material | Stainless Steel Body |
| Color | Black |
| Filter | Aluminum Filters |
| Switch | Touch Switch |
| Motor | Copper Motor |
| Installation | Wall-mouted |
| key word | kitchen chimney |
| Size | 900*290*835mm, 600*290*835mm, Customized Size |
Instock
There are no reviews yet.