Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 50 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | 51-60dB |
| Style | Side Suction |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Structure | Flat Hood Type |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | Sincas |
| Origin | Mainland China |
| Button type | Button type |
Instock
There are no reviews yet.