Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 41 × 54 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.