Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 55 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | ≤ 40dB |
| Model Number | Metal |
| Style | Island Hood |
| Type | Wall Mounted |
| Air Exhaust Rate | 11-14 m³ / min |
| Structure | Deep Hood Type |
| Certification | CB, CSA, EMC, none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 14w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | aluminum |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.