Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 93 × 52 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 120 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL, stainless steel + Galss |
| Brand Name | HAOYUNMA, CookAid / OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | 15-17 m³ / min |
| Energy Efficiency Rating | A+ |
| Operating Language | English, German, French, Dutch, Spanish |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Silk screen printing, Laser Printing, Hot Stamping |
| Type | Downdraft |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | CE-DF901-2 |
| Mode | exaust or recirculation |
| Feature | downdraft extractor |
| Keywords | quiet cooker hood |
Instock
There are no reviews yet.