Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 23 × 60 cm |
| Noise | 41-50dB |
| Model Number | range hood |
| Style | Side Suction |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 206W |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Ultra-thin range hood |
| Model: | Dual motor |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 206W |
| Product number | JD2145B |
Instock
There are no reviews yet.