Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 70 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | XMSJ, WANCHU |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | W61-A03 |
| Usage | Kitchen range hood |
| Material | stainless steel |
| Size | customized |
| MOQ | 1PIECES |
| Delivery | 10-15 days |
Instock
There are no reviews yet.