Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 50 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | 51-60dB |
| Model Number | US0475BPB |
| Style | European Style |
| Type | Under Cabinet |
| Air Exhaust Rate | 15-17 m³ / min |
| Structure | Flat Hood Type |
| Certification | CB, ce, LFGB, ROHS, CE |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 200w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | SNDOAS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.