Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 98 × 45 × 108 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 204 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | aluminum, Stainless steel |
| Brand Name | OIMG, other |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | NO |
| logo/pattern | Laser Printing |
| Type | Wall Mounted |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | B701 |
| Function | LOW NOISE |
| Product name | Range hood |
| Color | Black |
| Control | Mechanical mean |
Instock
There are no reviews yet.