Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 49 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Range hood brand | The original good wife |
| size | 600/700/750/900mm |
| Net weight | 12 |
| Gross weight | 13 |
| Body material | Stainless steel |
| Packaging size | 650 |
| Energy efficiency level | Level |
| Frequency conversion or not | yes |
| Types of range hoods | T-type machine |
| Key type | Tact Switch |
| Control panel material | toughened glass |
| Range hood exhaust air volume | 46 m3/min |
| noise | 50dB |
| Range hood air pressure | 380 |
| 3C certificate number | 2022010716516344 |
Instock
There are no reviews yet.