Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 49 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Type | ISLAND |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | XT-R53G |
| Material | Inox Aisi 304/430 |
| Light | Halogen 2*20W |
| Switch | Electronic Control |
| Filter | 1*Aluminum filter |
| Motor | 1*330W |
| Air flow | 1000m3/h |
| Air Outlet | 150mm |
| Gross weight | 25kgs |
| Product size | 350*390*1180mm |
| Loading Qty (20/40/HQ) | 88/184/230 |
Instock
There are no reviews yet.