Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 49 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 780W |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China, Chinese mainland |
| Range hood brand | New fly |
| model | CXW-288-Q8 |
| texture of wood | Tempered glass+stainless steel |
| after-sale service | national warranty |
| size | 905*325*860 |
| Net weight | 21.6 |
| Gross weight | 23.8 |
| Body material | Tempered glass stainless steel |
| Packaging size | 945*365*900 |
| manufacturing enterprise | Zhongshan xinde electrics co., ltd |
| energy efficiency index | class A |
| Range hood type | Double-suction on the top side |
| Key type | Touch based |
| Control panel material | toughened glass |
| Stacking layer limit | 4 layers |
| Intelligent type | Other Intelligence |
| Exhaust air volume of range hood | 42 cubic meters per minute |
| noise | 56dB |
| Time to market | 2022-08 |
| Energy efficiency record number | D21-NX0363 |
| Range hood air pressure | 780 |
| 3C certificate number | 2021150716039349 |
Instock
There are no reviews yet.