Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 46 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | 41-50dB |
| Structure | Deep Hood Type |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 11w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | EXUAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.