Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 38 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Sincas |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 596*302*200mm |
| Button type | Button type |
Instock
There are no reviews yet.