Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 44 × 57 cm |
| Noise | 51-60dB, 51-60dB |
| Model Number | CXW-268-D1, CXW-268-D1 |
| Style | European Style, European Style |
| Type | Side Suction Type, Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min, Acuity after 21 m/min |
| Structure | Wing Type, Wing Type |
| Certification | none, NONE |
| Voltage (V) | 220V, 220V |
| Power (W) | 250w, 268W |
| Exhaust Type | Vented, Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product number | BD0231 |
Instock
There are no reviews yet.