Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 26 cm |
| Noise | 51-60dB |
| Model Number | KKV-001 |
| Type | Downdraft |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min |
| Structure | Shallow Hood Type |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 12W |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Power supply : | USB |
| Rated voltage : | DC5V1.5A |
| Timing function: | No timing |
| Rated power : | 12W |
| Operation mode: | mechanical |
Instock
There are no reviews yet.