Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 24 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CB |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 15w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 12V |
| Power | 12W-33W |
| Product size | 390x235x50mm |
Instock
There are no reviews yet.