Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | CXW-180-C01 |
| Type | Wall Mounted |
| Air Exhaust Rate | 18-20 m³ / min |
| Structure | Flat Hood Type |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.