Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 52 × 65 cm |
| Noise | 41-50dB |
| Model Number | other |
| Style | Side Suction |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Structure | Wing Type |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product number | BD0169 |
| Product name | Kitchen Range Hood |
| Size | 50cm/ 55cm / 65cm |
| Hood installation position | side suction |
| Body material | sprayed steel plate; stainless steel |
| Control panel material | tempered glass |
Instock
There are no reviews yet.