Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 56 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric, Manual |
| Voltage (V) | 220V, 230 |
| Power (W) | 500w, 210 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| Brand Name | HAOYUNMA, CookAid / OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | 15-17 m³ / min |
| Operating Language | English, German, French, Dutch, Spanish |
| Application | Household |
| App-Controlled | NO |
| logo/pattern | Silk screen printing, Laser Printing, Hot Stamping |
| Type | ISLAND |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | CE-CLD901 |
| Function | LOW NOISE |
| Mode | exaust or recirculation |
| installation | island mounted |
| Material | Stainless Steel+tempered Glass |
| Air flow | 750m3/hr |
| Switch | Remote |
| Light | 4*1.5W LED Lamp |
| Certification | CB CB ERP |
| Keywords | Island Extractor Hood |
Instock
There are no reviews yet.