Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | none, CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Key type | Touch control type |
| Control panel material | Stainless steel |
| Body material | Stainless steel |
| Installation position of range hood | Wall hanging type |
| Energy efficiency grade | second level |
| Smoke cover structure | Deep cover type |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.