Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 49 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China, Chinese mainland |
| Range hood brand | Chigo/ Chigo |
| Model | CXW-268-B11Q |
| size | 900x380x500mm |
| Net weight | 13.5kg |
| Gross weight | 20kg |
| Fuselage material | Tempered glass cold plate spraying |
| Packaging size | 935x445x560mm |
| Production enterprises | Zhongshan Anxin Life Electrical Appliance Co., Ltd |
| Energy efficiency level | three-level |
| Range hood type | Lateral suction |
| Key type | Touch control |
| Control panel material | Tempered glass |
| Limit of stacking layers | 3 floors |
| Intelligent type | Intelligent not supported |
| Exhaust air volume of range hood | 28 m³/min |
| noise | 70dB |
| Listing time | 2023-01 |
| Energy efficiency record number | 20230129-391300-75951674962040046 |
| Range hood air pressure | 900 |
| 3C certificate number | 2020010716351025 |
Instock
There are no reviews yet.