Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 55 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | 51-60dB |
| Model Number | Mobile moxibustion smoke extraction |
| Style | Side Suction |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | 11-14 m³ / min |
| Structure | Wing Type |
| Certification | CB, CSA, EMF, none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | aluminum |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Function | Dry |
Instock
There are no reviews yet.