Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 35 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 150w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | XMSJ, TYTXRV |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Type | Swithes |
| Material | ABS |
| Product name | RV Range Hood Kitchen |
| Color | Black |
| Switch | Touch |
| Light Power | ≤1W |
| Motor | Copper Motor |
| Light | 2 LED Lamps |
| Installation | No need to cut-out hole |
| Certification | CE ISO9001 |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.