Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 25 cm |
| Noise | 41-50dB |
| Model Number | CXW-100-001 |
| Style | Side Suction |
| Type | Wall Mounted |
| Air Exhaust Rate | 11-14 m³ / min |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product number | GL0045D |
| Size | 470x360x220mm |
| Net weight | 5kg |
| Hood installation position | wall-mounted |
| Body material | cold plate spray |
| Button type | mechanical |
| Control panel material | sprayed steel plate |
| Smart type | does not support smart |
| Range hood exhaust air volume | 17 cubic meters/minute |
| Installation height | 300-500mm |
| Product material | steel body |
| Exhaust air volume | 12-17m³/min |
Instock
There are no reviews yet.