Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 47 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 200 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | aluminum, Stainless steel |
| Brand Name | OIMG, OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | 18-20 m³ / min |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | ISLAND |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | d001 |
| Function | LOW NOISE |
| Product type | Top suction |
| noise | 61-70dB |
| Motor input power | 150-200W |
| Overall dimension | 900*470*500 (mm) |
| Smoke hood structure | Shallow mask type |
Instock
There are no reviews yet.