Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | ≤ 40dB |
| Type | Downdraft |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min |
| Structure | Shallow Hood Type |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 11w |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Item Number: | Desktop Smoking Machine – English |
| Power supply : | USB, |
| Product specifications: | GB, USA, EU, UK |
| Color: | spray-painted bright grey |
| Power supply mode: | charging |
| Rated power : | 12W |
| Operation mode: | mechanical |
| Rated voltage : | 12V |
| Timing function: | No timing |
Instock
There are no reviews yet.