Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 48 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | 41-50dB |
| Model Number | 2N4CYYJ-CXW-268-B1 |
| Style | Side Suction |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | 11-14 m³ / min |
| Structure | Flat Hood Type |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 230W |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.