Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Noise | 41-50dB |
| Model Number | — |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min |
| Certification | CB |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 40w |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | RecabLeght |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.