Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26.762 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 107 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 60w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.