Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 76 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 250w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | aluminum |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.