Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.895 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 22 × 20 cm |
| Power Source | AC |
| Noise | ≤ 40dB |
| Structure | Flat Hood Type |
| Certification | CE, ce |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 12W |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | KUALOOL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.