Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 55 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Dimensions | 12 inch |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 14+y |
| scooter size | 120*55*120cm |
| load bearing | 80kg |
| wheel | 12 inch |
| foldable | yes |
| scooter net weight | 14.5kg |
Instock
There are no reviews yet.