Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Noise | ≤ 40dB |
| Style | Side Suction |
| Type | Side Suction Type |
| Certification | ce, CE |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 40w |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | CREAROMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.