Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.558 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.