Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 70 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | 51-60dB |
| Model Number | YYB1670T |
| Style | European Style |
| Type | Under Cabinet |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Structure | Shallow Hood Type |
| Certification | CB, ce, LFGB, ROHS |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 200w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Tieasy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.