Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 55 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 61-80L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Disinfecting Type | Far Infrared, OZONE, Ultrasonic, Ultraviolet Light |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Disinfection method | Infrared |
| Province | Guangdong province |
| Purpose | Civil |
| Maximum stacking layer | 2 layers |
| Installation method | Vertical |
Instock
There are no reviews yet.