Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 86 × 213 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 61-80L, 500L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Disinfecting Type | Far Infrared |
| Brand Name | OIMG, SailStar |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | G-0.5L2F |
| Temperature | -5~10℃ |
| Climate Type | N/ST |
| Refrigerant | R404a |
| Product name | Stainless Steel Upright Freezer |
| Dimensions | 620*760*1980mm |
| Voltage | 220V-240V/50HZ(60HZ) 110V/60HZ |
| Cooling system | Air Cooling System |
| Door type | Hinged |
| Defrost | Automatic Defroting |
| MOQ | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.