Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 90 × 80 cm |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5w |
| Disinfecting Type | Far Infrared |
| Brand Name | XMSJ, ZHIAI |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Holders & Racks |
| Applicable Space | Kitchen |
| Installation Type | Standing Type |
| Classification | Non-folding Rack |
| No. of Tiers | Single |
| Use | Dish and Bowl |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | PET+PP |
| Feature | Sustainable, Stocked |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | LL-Dish and Bowl storage |
| Functional design | Multifunction |
| Dimensional tolerance | <±1mm |
| Usage | Kitchen-storage-accessories |
| Color | blue/pink/green |
| Function | Kitchen Sink Dish Drainer |
| Keywords | Kitchen Cabinet Organizer |
| Application | House Kitchen |
| Packing | 1pc/box |
| Main Material | PP |
| Weight | 1.1kg |
| Style | Classics |
| MOQ | 1pcs |
Instock
There are no reviews yet.